Author: b***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very big and cutie
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 26.000₫
| Material | Polyester |
| Handle Material | Wood |
| Bristle Material | Polyester |
| Brush Head Width | 12-15mm |
| Color | Multicolor |
| Type | Cleaning Brush |
| Chiều cao | 3 cm |
| Chiều dài | 3 cm |
| Chiều rộng | 20 cm |
| SKU | sb251127415496452755 |
Author: b***n
Date:
Review: very big and cutie
Màu sắc: Nhiều màu
Author: l***7
Date:
Review: This is the best that i have received. I really love this jskskskkslslsksksks jsjsjsksjs jsjsjsks dhsjjdjdnsjs
Màu sắc: Nhiều màu
Author: a***a
Date:
Review: Thank you seller second time purchasing this item
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***g
Date:
Review: Came in safe packaging! Looks good can’t wait to try it!!
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm